Sıkça Sorulan Sorular

Evet, kampanya dahilinde hak kazandığınız gidiş-dönüş uçak biletinin kampanya kapsamında dahil olmayan, tercih edilen kalkış şehri ve varış şehri havalimanlarına ve de uçuş tarihlerine bağlı olarak farklılık gösterebilen ve siz katılımcılarımız tarafından karşılanması gereken vergiler bulunmaktadır. Bu vergiler Türkiye çıkış vergisi, yakıt harcı, 10 Euro bilet kesim servis ücreti, sivil havacılık vergisi, mali vergi, hava limanı vergisi, sınır düzeltmesi vergisi, yolcu hizmetleri vergisi, dayanışma vergisi, güvenlik çantası ücreti, şehir belediye vergisi, yolcu kalkış ücreti, yolcu iniş ücreti, uçaktan iniş vergisi, güvenlik ücretleri, gürültü ücreti, ülke katma değer vergisi, havacılık güvenliği vb. vergileri kapsar. Vergi ve harçlar hava yolu ve devlet arasında belirlenen bir ücretlendirme olup, bunu belirleme ve müdahale etme şansımız bulunmamaktadır. Ayrıca bu tutarlar şeffaf olup, doğruluğu hususunda uçuş teklifi sunulan hava yolu firmasına ait çağrı merkezi veya internet sitesi üzerinden vergi ve harçları teyit edebilirsiniz.

Tarafınızdan onay verilen çıplak uçak bileti ücreti hariç diğer vergi ve bilet servis ücreti ödemelerin tahsilatının gerçekleşebilmesi için mailde uçuş teklifi ile birlikte gönderilmiş olan Mail Order Formunu (kredi kartın fiziksel olarak bulunmadığı ortamda posta, telefon veya internet aracılığı ile yapılabilen kredi kartı ödeme talimatıdır) uçuş teklifinin gönderiminden itibaren 24 saat veya 24-48 saat içinde eksiksiz doldurup imzalayarak uçuş teklifi e-postasına cevaben gönderilmelidir. 24 saat içerisinde geri dönüş yapan katılımcılar için kendilerine sunulan teklifte belirtilmiş olan ücretler geçerliliğini korur. 24-48 saat arasında geri dönüş yapan katılımcıların tekliflerinde 50,00-Euro’ya kadar bir artış söz konusu olabilir. Net artış rakamları anlık sorgulamalar neticesinde katılımcılara bildirilir. Ödeme yapıldıktan sonra verginin artış göstermesi halinde 2. Mail Order Formu yönlendirilir ve sadece artış gösteren vergi rakamının ödemesi gerçekleştirilir. Ödemenin yapılacağı kredi kartının kampanya katılım başvurusunda bulunan rezervasyon formunda adı belirtilen tüketicinin bizzat kendisine ait olması gerekmektedir. Kampanya çerçevesinde tedarik edilen çıplak uçak bileti bedeli hariç, katılımcılar tarafından karşılanması gerekli olan havalimanı vergisine ve 10 € bilet servis bedeline ilişkin ücretlerin ödemeleri sadece kredi kartı (VISA ya da MasterCard) ile gerçekleşebilir, para havalesi ve sanal kart geçerli değildir. Mail Order Formu göndermeyen katılımcılar kampanyadan yararlanamaz

23 Ekim – 23 Kasım 2017 tarihleri arasında toplam 500 TL ve üzeri onaylanmış alışveriş yapılması gerekiyor.

Barselona, Amsterdam, Atina, Berlin, Brüksel, Budapeşte, Londra, Milano, Münih, Paris, Roma veya Viyana varış noktalarından birine, ekonomi sınıfında tek kişilik gidiş - dönüş uçuş bileti promosyonundan faydalanılabilmektedir.

Katılımcı tarafından tercih edilebilecek ilk gidiş uçuş tarihi tercihi, kampanyaya başvuru tarihinden itibaren en erken 6 hafta sonrası olmalıdır. Seçilecek en son geri (uçuş) dönüş tarihi 10 Temmuz 2018 olabilir. 20 Aralık 2017 ile 03 Ocak 2017 tarihleri arasındaki süre ve bu tarihler Kampanya’ya dâhil olmayıp, bu tarihlerde biletleme yapılmaz. Türkiye Cumhuriyeti resmi tatil günlerinde doluluk durumuna göre kısıtlama getirebilir.

Minimum 20 TL’lik ürünlerin toplamı 500 TL değerine ulaşmalı.

İade/iptal edilen ürünler toplam alışveriş tutarından düşüldüğünde geriye kalan toplam alışveriş bedelinin 500 TL ve üzerinde olması gerekmektedir.

İade/iptal edilen ürünler toplam satış tutarından düşüldüğünde geriye kalan toplam satış bedelinin 500 TL ve üzerinde olması gerekmektedir.

Kampanya tarihleri arasında 500 TL ve üzeri alışveriş yapıldığında ModaCruz dolap sahibine uçak bileti kazandığına dair içerisinde kupon kodu olan bir e-posta gönderilecek.

500 TL’lik alışveriş ya da 500 TL’lik satış yapıp uçak bileti kazananlar bu kampanyadan yararlanamamaktadır.

Gelen e-postada yer alan kupon kodu ile www.modacruzavrupayaucuruyor.com adresine başvuruda bulunacak. Detaylı bilgi için 0212 243 45 39 telefon numarası aranılabilir.

Her bir ModaCruz dolap sahibi Avrupa Uçak Bileti Kampanyası kapsamında sadece 1 kez kampanyadan yararlanabilmektedir.

Kazanılan Avrupa’ya gidiş dönüş uçak bileti, satış yapan dolap sahibinin adına düzenlenebilmektedir. Başkasına devredilemez.

Türkiye’de ikamet eden 18 yaşını doldurmuş TC vatandaşı olan gerçek kişiler ModaCruz Avrupa’ya Uçuruyor Kampanyası’ndan faydalanma hakkı elde edeceklerdir.

Anlaşmalı uçuş firmaları Türk Hava Yolları, Lufthansa, British Airways, Air France, KLM ve Alitalia hava yolları olup havayollarının uygunluk durumlarına göre belirlenmektedir.

Top